Blok Happy Color Mixmedia A5 200g, 25 listů
Kód: 3720 1520-A25Související produkty
Detailní popis produktu
Mix Media Happy Color skicák pro smíšené techniky
Blok obsahuje vysoce kvalitní papír o gramáži 200 g / m2. Tento papír je ideální pro mnoho technik malování i kreslení. Skicák je vyroben bez kyselin a neobsahuje rozjasňovače. Vyznačuje se vysokou odolností proti oděru. Po navlhčení je stupeň deformace velmi malý, papír se nevlní.
Doporučené použití na: fixy, značkovače, inkoust, tužka, uhlík, pastely, rudky a také pro akvarely, temperamenty, kvaše a akrylové barvy.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mix-media papír |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.18 kg |
| EAN: | 5905130007811 |
| Formát papíru: | A5 (14,8 x 21 cm) |
| Sada: | Ano |
| ? Gramáž / tloušťka papíru: | 190 – 250 g/m² |
| Provedení: | Blok |
| ? Vazba: | Lepená |
| Použití: | Na mokré i suché techniky |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
