Papír na fixy Blok Happy Color Marker A4 100 g 25 listů
Kód: 3710 2030-A25Související produkty
Detailní popis produktu
Blok s papíry na fixy obsahuje 25 listů formátu A4 a gramáž 100 g/m2. Listy jsou lepeny na horní straně.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Papír na fixy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 5905130008429 |
| Formát papíru: | A4 (21 x 29,7 cm) |
| Sada: | Ano |
| ? Gramáž / tloušťka papíru: | 90 – 140 g/m² |
| Provedení: | Blok |
| ? Vazba: | Lepená |
| Použití: | Na suché techniky |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
