Barevné papíry Blok Happy Color Deco Grey A4 170 g 20 listů
Kód: 3717 2030-082Související produkty
Detailní popis produktu
Sada barevných papírů A4, 20 barevných listů šedých odstínů v sadě, gramáž papíru je 170 g/m2. Barevné papíry jsou vhodné k vystřihování, vysekávání děrovačkou, lepení, kreslení, skládání a k dalšímu tvoření. Lze na ně i tisknout. Tvrdost papíru střední.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Barevný papír |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 5905130004926 |
| Barva: | šedá |
| Formát papíru: | A4 (21 x 29,7 cm) |
| Sada: | Ano |
| ? Gramáž / tloušťka papíru: | 150 – 180 g/m² |
| Provedení: | Blok |
| ? Vazba: | Lepená |
| Použití: | Barevný papír |
Barevné papíry Blok Happy Color Deco Forest A4 170 g 20 listů
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Dočasně vyprodáno
75 Kč
Barevné papíry Blok Happy Color Deco Yellow A4 170 g 20 listů
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
80 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
