Akvarelový blok AKVAREL A3 lepený 230g, 20 listů
Kód: 005983Související produkty
Detailní popis produktu
Hledáte kvalitní papír za dobré peníze? Jackpot! Právě jste narazili na ten pravý. Bloky z této řady nabízí všestranné využití. Jejich velkou výhodou je ochrana proti pokroucení listů při práci ve formě vrstvy lepidla, které je naneseno okolo celého bloku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akvarelový papír |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.85 kg |
| EAN: | 8595232759830 |
| Formát papíru: | A3 (29,7 x 42 cm) |
| ? Gramáž / tloušťka papíru: | 190 – 250 g/m² |
| Provedení: | Blok |
| ? Vazba: | Lepená |
| Počet listů: | 20 |
| Použití: | Na mokré techniky |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
