Papír na akryl a olej & gouache SMLT blok A4 290 g, 20 listů
Kód: EB-20TS/OASouvisející produkty
Olejové barvy Faber-Castell – sada 24×9 ml, zářivé odstíny pro začátečníky i hobby malíře
Skladem
(2 ks)
598 Kč
Olejové barvy Talens Cobra Study 10 x 40 ml - ředitelné vodou
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Dočasně vyprodáno
1 053 Kč
–10 %
Umton - Sada olejových barev AO-90 15×20 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
1 182 Kč
ZDARMA
Van Gogh sada olejových barev Starter XL – 12×40 ml v dřevěném kufříku
Dočasně vyprodáno
2 354 Kč
Olejové barvy Talens Art Creation 8 x 12 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(2 ks)
214 Kč
Novinka
Sada vodou ředitelných olejových barev Cobra Study 10 x 40 ml – kufřík + příslušenství
Skladem
(1 sd)
1 729 Kč
–9 %
Umton - Sada olejových barev BO-91 15×20 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(4 ks)
892 Kč
Detailní popis produktu
Papír na akrylové barvy patří mezi výtvarné potřeby všech malířů, umělců a studentů umění. Drsná struktura papíru a jeho vysoká gramáž 290 g/m se skvěle hodí také na malbu olejem a kvašem. Formát papíru je A4, tudíž je dobře skladný a pohodlný do ruky. Kroužková vazba umožňuje otáčení listů bez jejich poškození a perforace usnadní odtržení papíru, až bude vaše dílo hotové.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Papír na olejomalbu |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| EAN: | 4770644587606 |
| Formát papíru: | A4 (21 x 29,7 cm) |
| ? Gramáž / tloušťka papíru: | 260 – 350 g/m² |
| Provedení: | Blok |
| ? Vazba: | Kovová kroužková |
| Použití: | Na mokré techniky |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
