Barevný papír Apli 50x65 cm 170g - vanilkový
Kód: A16503Související produkty
Detailní popis produktu
Kvalitní papír v brilantních barvách, formát A2+ (50x65cm) 170 g/m2 (polokarton). Na dotek hladký, matný, velice dobře lze stříhat i vystřihovat (ručně i plotrem), ohýbat a skládat.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Barevný papír |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.058 kg |
| EAN: | 8410782165033 |
| Barva: | žlutá |
| Formát papíru: | 50 x 65 cm |
| ? Gramáž / tloušťka papíru: | 150 – 180 g/m² |
| Provedení: | Volné listy |
| Použití: | Tvoření |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
