Balící papír Šedák 90 g 0,7 m, role 5 m
Kód: 140/011022Detailní popis produktu
Balící papír v 5 m roli hnědošedé barvy. S oblibou používaný ve školách na kresbu pastely a uhly.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Balící papír |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 8590505222011 |
| Formát papíru: | Role |
| ? Gramáž / tloušťka papíru: | 90 – 140 g/m² |
| Provedení: | Role |
| Použití: | Balící papír |
| šíře: | 0,7 m |
| návin: | 5 m |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
