Akvarelový papír Professional quality SMLT blok A5 300 g/m2, 10 listů
Kód: 5AS-10-300PRFSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Profesionální akvarelový blok s 100% balvněným papírem. Lepený blok obsahuje 10 papírů profesionální kvality bez kyselin, PH neutrální, formát A5 a s vysokou gramáží 300 g/m2. Tradičně bílý akvarelový papír. Papír je lisovaný za studena hrubé struktury.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akvarelový papír |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.135 kg |
| EAN: | 4770644591924 |
| Formát papíru: | A5 (14,8 x 21 cm) |
| ? Gramáž / tloušťka papíru: | 260 – 350 g/m² |
| Vlastnosti papíru: | Bavlna 100% |
| Provedení: | Blok |
| ? Vazba: | Lepená |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
