Akvarelový papír Fabriano Watercolour Torchon, lepený blok 23x30,5 cm, 300g 20 listů
Kód: 19100276Související produkty
Detailní popis produktu
Akvarelový papír Fabriano Watercolor Studio „Torchon“ představuje „kulaté“ zrno, které umožňuje umělcům při své tvorbě dosáhnout výsledků zajímavých efektů. Tento kvalitní strukturovaný akvarelový papír zajišťuje optimální absorpci barev. Fabriano Torchon Extrarough je ideální na malbu akvarelem, na temperu, kvaš, akrylové inkousty a kresbu.
Tento blok s akvarelovým papírem Fabriano Torchon je o formáti 23 x 30,5 cm. Blok obsahuje tvrdý papír na akvarel (20 archů) o gramáži 300 g/m2. Papíry jsou lepená ze všech 4 stran.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akvarelový papír |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 8001348197171 |
| Formát papíru: | 23 x 30,5 cm |
| ? Gramáž / tloušťka papíru: | 260 – 350 g/m² |
| Provedení: | Blok |
| ? Vazba: | Lepená |
| Použití: | Na mokré techniky |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
