Akvarelový papír Fabriano 1264 Aquarelle A5 300g, 20 listů, kovová vazba
Kód: 19100648Související produkty
Detailní popis produktu
Fabriano 1264 Watercolour se vyznačuje typickým strukturovaným povrchem akvarelového papíru lisovaného za studena.
Vyznačuje se výjimečnou kvalitou:
- savý, ale ne příliš
- odolný proti poškrábání
- zvyšuje živostnost barev
- je velmi "odpouštějící"
- umožňuje všechny obvyklé akvarelové techniky
Dostupné formáty bloků A5, A4, A3. 30 listů papíru v bloku svázaných kovovou vazbou twin wire.
POZN: Perforace papíru pro jeho odtržení "neukusuje" z celkového formátu. Každý list po odtržení má plno hodotný formát A5, A4, A3.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akvarelový papír |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 8001348212140 |
| Formát papíru: | A5 (14,8 x 21 cm) |
| ? Gramáž / tloušťka papíru: | 260 – 350 g/m² |
| Provedení: | Blok |
| ? Vazba: | Kovová kroužková |
| Použití: | Na mokré techniky |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
