Akvarelový papír DISKOBOLOS A3 230g
Kód: 408004Související produkty
Detailní popis produktu
Akvarelový papír Diskobolos je vhodný pro akvarelovou malbu, temperu, měditisk, ocelotisk, litografii nebo pro grafické techniky. Karton je přírodně bílý, nebělený, s jemnou strukturou povrchu 230 g/m2. Formát A3.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akvarelový papír |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 8595232721455 |
| Formát papíru: | A3 (29,7 x 42 cm) |
| ? Gramáž / tloušťka papíru: | 190 – 250 g/m² |
| Provedení: | Volné listy |
| ? Vazba: | Lepená |
| Použití: | Na mokré techniky |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
