Akvarelový papír Blok Happy Color Akwarel A3 250 g 10 listů
Kód: 3725 3040-A10Související produkty
White Nights profesionální akvarelové barvy – sada 21 granulujících odstínů v kovovém boxu (2,5 ml)
Dočasně vyprodáno
1 272 Kč
Sada profesionálních akvarelových barev v tubách White Nights - 24 ks
Dočasně vyprodáno
1 208 Kč
Akvarelové barvy Leningrad 16 barev
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
595 Kč
Tip
Akvarelové barvy SONNET 35411590 - sada 24 barev
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(13 ks)
362 Kč
Kuretake Gansai Tambi Gem Colors - Metalické akvarelové barvy sada 6 ks
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
399 Kč
Carioca PLUS akvarelové barvy Solid 24 barev, plastové pouzdro
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(2 ks)
399 Kč
Kuretake Gansai Tambi - Akvarelové barvy sada 24 ks
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(2 ks)
881 Kč
Akce
–6 %
Akvarelové barvy White Nights 12 barev, plastová kazeta
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(2 ks)
481 Kč
Detailní popis produktu
Blok na akvarel s 250 g/m2 papírem obsahuje 10 listů lepených na horní straně. Formát A3.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akvarelový papír |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 5905130007866 |
| Formát papíru: | A3 (29,7 x 42 cm) |
| ? Gramáž / tloušťka papíru: | 190 – 250 g/m² |
| Provedení: | Blok |
| ? Vazba: | Lepená |
| Počet listů: | 10 |
| Použití: | Na mokré techniky |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
