Akvarelový karton Fabriano Watercolour Torchon arch 50 x 70 cm, 270 g/m2
Kód: 27005070Související produkty
Detailní popis produktu
Vyrobeno se 100% E.C.F. buničiny (bez elementárního chloru), F.S.C. certifikováno (© 1996 Forest Stewardship Council A.C.) z lesů zodpovědně spravovaných s respektováním environmentálních, sociálních a ekonomických standardů. Papír je vyroben z hodnotné směsi ligninu bez celulózy a bavlny, je bez obsahu kyselin, aby byla zaručena neměnnost v průběhu času.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akvarelový papír |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8001348157434 |
| Formát papíru: | 50 x 70 cm |
| ? Gramáž / tloušťka papíru: | 260 – 350 g/m² |
| Provedení: | Volné listy |
| Balení: | 10 archů |
| Použití: | Na mokré techniky |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
