Akvarelový papír AQUACAL A3 230g
Kód: 408021Související produkty
Kuretake Gansai Tambi Gem Colors - Metalické akvarelové barvy sada 6 ks
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
399 Kč
Kuretake Gansai Tambi - Akvarelové barvy sada 24 ks
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(2 ks)
881 Kč
Koh-i-Noor ANILINKY - brilantní vodové barvy 48 barev
Průměrné hodnocení produktu je 4,8 z 5 hvězdiček.
Na cestě k nám
371 Kč
FineTec Premium F7002 High Chroma - akvarelové perleťové a metalické barvy, sada 6 barev
Skladem
(1 ks)
1 300 Kč
Akce
–6 %
Akvarelové barvy White Nights 12 barev, plastová kazeta
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(2 ks)
481 Kč
Kuretake Gansai Tambi metalické akvarelové barvy 24 ks – limitovaná iridescentní sada
Skladem
(1 ks)
1 566 Kč
Tip
Akvarelové barvy SONNET 35411590 - sada 24 barev
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(15 ks)
362 Kč
Detailní popis produktu
- Popis nebyl vyplněn -
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akvarelový papír |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 8595232721431 |
| Formát papíru: | A3 (29,7 x 42 cm) |
| ? Gramáž / tloušťka papíru: | 190 – 250 g/m² |
| Provedení: | Volné listy |
| ? Vazba: | Lepená |
| Použití: | Na mokré techniky |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
