Akvarelový blok SMLT Watercolor Pad A5 280g, 20 listů, lepený
Kód: 5AA-20Související produkty
Detailní popis produktu
Na tento vysoce kvalitní akvarelový papír lze aplikovat akvarelové barvy, ať už klasícké, pastelové či metalické, temperové a kvašové barvy, a také akvarelové fixy a markery. Blok je krytý recyklovaným barveným kartonem s pevnými kartonovými zády. Rovné utržení papíru usnadní perforace listů. Akvarelový blok Smlt obsahuje papír bez acidů a s FSC certifikátem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Papír na malování barvami |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 4770644589679 |
| Formát papíru: | A5 (14,8 x 21 cm) |
| ? Gramáž / tloušťka papíru: | 260 – 350 g/m2 |
| Provedení: | Blok |
| ? Vazba: | Lepená |
| Počet listů: | 35 |
| Použití: | Na mokré techniky |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
