Akvarelový blok A4 250g 10 listů Koh-i-Noor
Kód: 9920011001SFSouvisející produkty
Detailní popis produktu
- Popis nebyl vyplněn -
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akvarelový papír |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 8593539127802 |
| Formát papíru: | A4 (21 x 29,7 cm) |
| ? Gramáž / tloušťka papíru: | 190 – 250 g/m² |
| Provedení: | Blok |
| ? Vazba: | Lepená |
| Počet listů: | 10 |
| Použití: | Na mokré techniky |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
